Subpagina icoon zeilen FINAL

Zeilen

 

Alle wedstrijden op de Loosdrechtse Plassen

 
2020 Activiteit
april
11 april
zaterdag
Internationale Easter Regatta GEANNULEERD
KWVL
12 april
zondag
Internationale Easter Regatta GEANNULEERD
KWVL
13 april
maandag
Internationale Easter Regatta GEANNULEERD
KWVL
26 april
zondag
Gecombineerde Wedstrijden GEANNULEERD
mei
2 mei
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
3 mei
zondag
Gecombineerde Wedstrijden
9 mei
zaterdag
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
9 mei
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
10 mei
zondag
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
16 mei
zaterdag
Combi Loosdrecht GEANNULEERD
KWVL
16 mei
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
17 mei
zondag
Combi Loosdrecht GEANNULEERD
KWVL
21 mei
donderdag
Gecombineerde Wedstrijden
23 mei
zaterdag
Hemelvaartswedstrijden
HWH
24 mei
zondag
Hemelvaartswedstrijden
HWH
29 mei
vrijdag
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
30 mei
zaterdag
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
31 mei
zondag
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
juni
1 juni
maandag
Gecombineerde Wedstrijden
1 juni
maandag
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
6 juni
zaterdag
NK Sprint Vrijheid
Vrijbuiter
6 juni
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
7 juni
zondag
NK Sprint Vrijheid
Vrijbuiter
13 juni
zaterdag
Holland Weekend
KWVL
14 juni
zondag
Holland Weekend
KWVL
19 juni
vrijdag
Districts Championships Star
KWVL
20 juni
zaterdag
Districts Championships Star
KWVL
20 juni
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
20 juni
zaterdag
22:00 6-uurs van Loosdrecht
HWH
21 juni
zondag
Districts Championships Star
KWVL
27 juni
zaterdag
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
28 juni
zondag
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
juli
4 juli
zaterdag
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
5 juli
zondag
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
11 juli
zaterdag
Mini Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
11 juli
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
12 juli
zondag
Gecombineerde Wedstrijden
12 juli
zondag
Mini Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
18 juli
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
25 juli
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
28 juli
dinsdag
Jolly Midweek
Vrijbuiter
29 juli
woensdag
Jolly Midweek
Vrijbuiter
30 juli
donderdag
Jolly Midweek
Vrijbuiter
augustus
1 augustus
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
8 augustus
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
10 augustus
maandag
Pampus Easy Week
KWVL
11 augustus
dinsdag
Pampus Easy Week
KWVL
12 augustus
woensdag
Pampus Easy Week
KWVL
13 augustus
donderdag
Pampus Easy Week
KWVL
14 augustus
vrijdag
Pampus Easy Week
KWVL
15 augustus
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
16 augustus
zondag
Gecombineerde Wedstrijden
22 augustus
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
23 augustus
zondag
Gecombineerde Wedstrijden
29 augustus
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
30 augustus
zondag
Gecombineerde Wedstrijden
september
3 september
donderdag
NK Pampus
KWVL
4 september
vrijdag
NK Pampus
KWVL
5 september
zaterdag
NK Pampus
KWVL
5 september
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
6 september
zondag
NK Pampus
KWVL
12 september
zaterdag
Najaarswedstrijden
HWH
13 september
zondag
Najaarswedstrijden
HWH
19 september
zaterdag
Clubkampioenschappen Zeilen
19 september
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
20 september
zondag
Clubkampioenschappen Zeilen
26 september
zaterdag
Houtskool Cup
KWVL
26 september
zaterdag
Onderlinge Wedstrijden HWH
HWH
27 september
zondag
Houtskool Cup
KWVL
oktober
3 oktober
zaterdag
NK Sprint Laser
KWVL
3 oktober
zaterdag
Primus Inter Pares
Vrijbuiter
4 oktober
zondag
NK Sprint Laser
KWVL
4 oktober
zondag
Primus Inter Pares
Vrijbuiter
10 oktober
zaterdag
Boerenkool Cup
HWH
10 oktober
zaterdag
Kampioenschap Jeugdzeilen Vrijbuiter
Vrijbuiter
11 oktober
zondag
Boerenkool Cup
HWH
11 oktober
zondag
Kampioenschap Jeugdzeilen Vrijbuiter
Vrijbuiter
17 oktober
zaterdag
Coen Gülcher Memorial
KWVL
18 oktober
zondag
Coen Gülcher Memorial
KWVL
november
1 november
zondag
Pampus winterwedstrijd
KWVL
15 november
zondag
Pampus winterwedstrijd (reserve)
KWVL
december
6 december
zondag
Pampus winterwedstrijd
HWH
 
 

Handige info

 
 
Volg ons op Facebook