Subpagina icoon zeilen FINAL

Zeilen

 

Alle wedstrijden op de Loosdrechtse Plassen

 

Wedstrijdkalender 2021

Download de wedstrijdkalender 2021

 

2022 Activiteit
maart
27 maart
zondag (deel 2 / 2)
Sprintregatta
KWVL
april
3 april
zondag (deel 2 / 2)
SKON Evenement Splash
HWH
9 april
zaterdag (deel 1 / 2)
Tulpenrace
HWH
10 april
zondag (deel 2 / 2)
Tulpenrace
HWH
16 april
zaterdag (deel 1 / 3)
International Easter Regatta
KWVL
17 april
zondag (deel 2 / 3)
International Easter Regatta
KWVL
18 april
maandag (deel 3 / 3)
International Easter Regatta
KWVL
23 april
zaterdag (deel 1 / 2)
Combi Loosdrecht
Vrijbuiter
23 april
zaterdag (deel 1 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
24 april
zondag (deel 2 / 2)
Combi Loosdrecht
Vrijbuiter
30 april
zaterdag (deel 2 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
mei
1 mei
zondag (deel 1 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
7 mei
zaterdag (deel 3 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
14 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint Regenboog
KWVL
14 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Sprint Evenement Randmeer
Vrijbuiter
14 mei
zaterdag (deel 4 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
15 mei
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint Regenboog
KWVL
15 mei
zondag (deel 2 / 2)
Sprint Evenement Randmeer
Vrijbuiter
21 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Motketel
KWVL
21 mei
zaterdag (deel 5 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
22 mei
zondag (deel 2 / 2)
Motketel
KWVL
26 mei
donderdag (deel 2 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
28 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Hemelvaartswedstrijden
HWH
29 mei
zondag (deel 2 / 2)
Hemelvaartswedstrijden
HWH
juni
4 juni
zaterdag (deel 1 / 3)
Regenboog Klasse Evenement
KWVL
5 juni
zondag (deel 2 / 3)
Regenboog Klasse Evenement
KWVL
6 juni
maandag (deel 3 / 3)
Regenboog Klasse Evenement
KWVL
6 juni
maandag (deel 6 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
11 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Holland Weekend
KWVL
12 juni
zondag (deel 2 / 2)
Holland Weekend
KWVL
18 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
19 juni
zondag (deel 2 / 2)
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
25 juni
zaterdag (deel 7 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
25 juni
zaterdag
17:30 6 uurs van Loosdrecht
HWH
26 juni
zondag (deel 3 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
juli
2 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
3 juli
zondag (deel 2 / 2)
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
9 juli
zaterdag (deel 8 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
16 juli
zaterdag (deel 9 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
23 juli
zaterdag (deel 10 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
30 juli
zaterdag (deel 11 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
augustus
6 augustus
zaterdag (deel 12 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
7 augustus
zondag (deel 4 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
13 augustus
zaterdag (deel 13 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
14 augustus
zondag (deel 5 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
15 augustus
maandag (deel 1 / 5)
Pampus Easy Week
KWVL
16 augustus
dinsdag (deel 2 / 5)
Pampus Easy Week
KWVL
17 augustus
woensdag (deel 3 / 5)
Pampus Easy Week
KWVL
18 augustus
donderdag (deel 4 / 5)
Pampus Easy Week
KWVL
19 augustus
vrijdag (deel 5 / 5)
Pampus Easy Week
KWVL
20 augustus
zaterdag (deel 14 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
21 augustus
zondag (deel 6 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
26 augustus
vrijdag (deel 1 / 3)
ONK Olympiajol
Vrijbuiter
27 augustus
zaterdag (deel 2 / 3)
ONK Olympiajol
Vrijbuiter
27 augustus
zaterdag (deel 15 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
28 augustus
zondag (deel 3 / 3)
ONK Olympiajol
Vrijbuiter
september
1 september
donderdag (deel 1 / 4)
NK Pampus
KWVL
2 september
vrijdag (deel 1 / 3)
NK 12vts Jol
Vrijbuiter
2 september
vrijdag (deel 2 / 4)
NK Pampus
KWVL
3 september
zaterdag (deel 2 / 3)
NK 12vts Jol
Vrijbuiter
3 september
zaterdag (deel 3 / 4)
NK Pampus
KWVL
3 september
zaterdag (deel 16 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
4 september
zondag (deel 3 / 3)
NK 12vts Jol
Vrijbuiter
4 september
zondag (deel 4 / 4)
NK Pampus
KWVL
10 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Najaarswedstrijden
11 september
zondag (deel 2 / 2)
Najaarswedstrijden
17 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Clubkampioenschappen
KWVL
17 september
zaterdag (deel 17 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
18 september
zondag (deel 2 / 2)
Clubkampioenschappen
KWVL
23 september
vrijdag (deel 1 / 3)
Districtskampioenschappen Star
KWVL
24 september
zaterdag (deel 2 / 3)
Districtskampioenschappen Star
KWVL
24 september
zaterdag (deel 18 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
25 september
zondag (deel 3 / 3)
Districtskampioenschappen Star
KWVL
oktober
1 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Houtskool Cup
KWVL
1 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Primus inter Pares
Vrijbuiter
2 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Houtskool Cup
KWVL
2 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Primus inter Pares
Vrijbuiter
8 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Boerenkool Cup
HWH
8 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
9 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Boerenkool Cup
HWH
9 oktober
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
15 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint Laser
KWVL
15 oktober
zaterdag (deel 19 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
16 oktober
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint Laser
KWVL
22 oktober
zaterdag (deel 20 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
29 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Winterkampioenschap Solo
Vrijbuiter
30 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Winterkampioenschap Solo
Vrijbuiter
november
27 november
zondag
Pepernoten Cup
 
 

Handige info

 
 
Volg ons op Facebook