KWVL Agenda

2021 Activiteit
januari
31 januari
zondag
Cursus Vaarbewijs 2
Vrijbuiter
februari
3 februari
woensdag (deel 1 / 3)
Waterjoffers
7 februari
zondag (deel 1 / 5)
Pampus winterwedstrijd
11 februari
donderdag (deel 1 / 2)
Neptunus
21 februari
zondag
Sociëteitsmiddag
maart
3 maart
woensdag (deel 2 / 3)
Waterjoffers
7 maart
zondag (deel 2 / 5)
Pampus winterwedstrijd
11 maart
donderdag (deel 2 / 2)
Neptunus
21 maart
zondag
Sociëteitsmiddag Regels voor Wedstrijdzeilen
27 maart
zaterdag (deel 1 / 2)
Sprintregatta voor Optimist, Splash, RS Feva, Laser 4.7, Laser Radial en 29er
KWVL
28 maart
zondag (deel 2 / 2)
Sprintregatta voor Optimist, Splash, RS Feva, Laser 4.7, Laser Radial en 29er
KWVL
april
3 april
zaterdag (deel 1 / 3)
Internationale Easter Regatta
KWVL
4 april
zondag (deel 2 / 3)
Internationale Easter Regatta
KWVL
5 april
maandag (deel 3 / 3)
Internationale Easter Regatta
KWVL
7 april
woensdag (deel 3 / 3)
Waterjoffers
9 april
vrijdag
Algemene Leden Vergadering
Sociëteit KWVL
10 april
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint Regenboog
KWVL
11 april
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint Regenboog
KWVL
17 april
zaterdag (deel 1 / 2)
Tulpenrace
HWH
18 april
zondag (deel 2 / 2)
Tulpenrace
HWH
24 april
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
24 april
zaterdag (deel 1 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
25 april
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
mei
1 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
DART18 Evenement
Vrijbuiter
1 mei
zaterdag
KICK op Loosdrecht
KWVL
1 mei
zaterdag (deel 2 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
2 mei
zondag (deel 2 / 2)
DART18 Evenement
Vrijbuiter
8 mei
zaterdag (deel 3 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
9 mei
zondag (deel 1 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
13 mei
donderdag (deel 2 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
15 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Hemelvaartwedstrijden
HWH
16 mei
zondag (deel 2 / 2)
Hemelvaartwedstrijden
HWH
22 mei
zaterdag (deel 1 / 3)
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
23 mei
zondag (deel 2 / 3)
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
24 mei
maandag (deel 3 / 3)
Klasse Evenement Regenboog
KWVL
24 mei
maandag (deel 4 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
29 mei
zaterdag
Coastal Loosdrecht
KWVL
29 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
Combi Loosdrecht
Vrijbuiter
29 mei
zaterdag (deel 5 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
30 mei
zondag (deel 2 / 2)
Combi Loosdrecht
Vrijbuiter
juni
5 juni
zaterdag (deel 6 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
5 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Open Dutch Championships Optimist Teamracing
KWVL
6 juni
zondag (deel 2 / 2)
Open Dutch Championships Optimist Teamracing
KWVL
12 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Holland Weekend
KWVL
13 juni
zondag (deel 2 / 2)
Holland Weekend
KWVL
19 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
20 juni
zondag (deel 2 / 2)
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
26 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
Districts Championships Star
KWVL
26 juni
zaterdag (deel 7 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
26 juni
zaterdag
6 uurs van Loosdrecht
HWH
27 juni
zondag (deel 2 / 2)
Districts Championships Star
KWVL
juli
3 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
4 juli
zondag (deel 2 / 2)
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
10 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
Mini Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
10 juli
zaterdag (deel 8 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
11 juli
zondag (deel 2 / 2)
Mini Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
17 juli
zaterdag (deel 9 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
18 juli
zondag (deel 3 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
24 juli
zaterdag (deel 10 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
31 juli
zaterdag (deel 11 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
augustus
3 augustus
dinsdag (deel 1 / 3)
Jolly Midweek
Vrijbuiter
4 augustus
woensdag (deel 2 / 3)
Jolly Midweek
Vrijbuiter
5 augustus
donderdag (deel 3 / 3)
Jolly Midweek
Vrijbuiter
7 augustus
zaterdag (deel 12 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
8 augustus
zondag (deel 4 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
13 augustus
vrijdag (deel 1 / 3)
Jubileum weekend Marieholm
Vrijbuiter
14 augustus
zaterdag (deel 2 / 3)
Jubileum weekend Marieholm
Vrijbuiter
14 augustus
zaterdag (deel 13 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
15 augustus
zondag (deel 3 / 3)
Jubileum weekend Marieholm
Vrijbuiter
16 augustus
maandag (deel 1 / 4)
Pampus Easy Week
KWVL
17 augustus
dinsdag (deel 2 / 4)
Pampus Easy Week
KWVL
18 augustus
woensdag (deel 3 / 4)
Pampus Easy Week
KWVL
19 augustus
donderdag (deel 4 / 4)
Pampus Easy Week
KWVL
21 augustus
zaterdag (deel 14 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
21 augustus
zaterdag (deel 1 / 2)
Sprintwedstrijden 12vts Jol
KWVL
22 augustus
zondag (deel 2 / 2)
Sprintwedstrijden 12vts Jol
KWVL
28 augustus
zaterdag (deel 15 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
29 augustus
zondag (deel 5 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
29 augustus
zondag
Sloepentocht 2021
september
3 september
vrijdag (deel 1 / 2)
NK Valk/Vrijheid
Vrijbuiter
4 september
zaterdag (deel 2 / 2)
NK Valk/Vrijheid
Vrijbuiter
4 september
zaterdag (deel 16 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
11 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Kampioenschap Jeugdzeilen
Vrijbuiter
11 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Najaarswedstrijden
HWH
12 september
zondag (deel 2 / 2)
Kampioenschap Jeugdzeilen
Vrijbuiter
12 september
zondag (deel 2 / 2)
Najaarswedstrijden
HWH
18 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Clubkampioenschappen Zeilen
18 september
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint Sharpie
Vrijbuiter
18 september
zaterdag (deel 17 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
19 september
zondag (deel 2 / 2)
Clubkampioenschappen Zeilen
19 september
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint Sharpie
Vrijbuiter
25 september
zaterdag (deel 18 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
26 september
zondag (deel 6 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
oktober
2 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Houtskool Cup
KWVL
2 oktober
zaterdag (deel 19 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
2 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Primus Inter Pares
Vrijbuiter
3 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Houtskool Cup
KWVL
3 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Primus Inter Pares
Vrijbuiter
9 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Boerenkoolcup
Vrijbuiter
11 oktober
maandag (deel 2 / 2)
Boerenkoolcup
Vrijbuiter
16 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint Laser
KWVL
16 oktober
zaterdag (deel 20 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
17 oktober
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint Laser
KWVL
23 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Coen Gülcher Memorial
KWVL
23 oktober
zaterdag (deel 21 / 21)
Onderlinge Wedstrijden HWH
24 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Coen Gülcher Memorial
KWVL
november
7 november
zondag (deel 3 / 5)
Pampus winterwedstrijd
21 november
zondag (deel 4 / 5)
Pampus winterwedstrijd
december
5 december
zondag (deel 5 / 5)
Pampus winterwedstrijd

Handige info

 
Volg ons op Facebook  

De KWVL verwerkt persoonsgegevens zoals beschreven in haar Privacyregelement.