Subpagina icoon vereniging FINAL

De Vereeniging

 

REDACTIE

Redactie Wijde Keel
Louise Woltering-Moors
Edith Rissik-Schöningh
eitcader.[antispam].@kwvl.nl
neretrevda.[antispam].@kwvl.nl

 

Redactie Korte Keel
Susanne Bergsma-Heiler
Edith Rissik-Schöningh
leeketrok.[antispam].@kwvl.nl

 

Website algemeen
Marije Meyboom
Susanne Bergsma
retsambew.[antispam].@kwvl.nl
sotof.[antispam].@kwvl.nl

Website Roeien
(teams, boten en reserveringen)
Luuk de Groot
retsamieor.[antispam].@kwvl.nl

 

Narrow Casting
Susanne Bergsma
amsgrebennasus.[antispam].@me.com

 

 

COMMISSIES

Commissie Jeugdzeilen
Joost Vooijs
Jorden Spijker
Peter Knape
Baren Jan Binkhorst
neliezdguej.[antispam].@kwvl.nl

 

Jeugdbestuur
Daan Vooijs
Sophie Leopold
Chiara Bakker
Carlijn Spijker
ruutsebdguej.[antispam].@kwvl.nl

 

Commissie Roeien
Nanette van Dishoeck-van der Burg
Flop van de Loo-van der Grinten
Luuk de Groot
Ellen Arends
Marleen Bieze-de Jonge
neieor.[antispam].@kwvl.nl

 

Commissie Wedstrijdzeilen (WOC)
Paul de Groot
Pieter Tinga
Marije Meyboom
Sander Jorissen
nedjirtsdew.[antispam].@kwvl.nl

 

Commissie Sloepen
Rino Schreuder
Edith Rissik-Schöningh
Harry van de Kar
Hans de Vrind
nepeols.[antispam].@kwvl.nl

 

Valkzeilen
Joost van Leur
Maris Franken
neliezklav.[antispam].@kwvl.nl

 

CLASS CAPTAINS

12-Voetsjol
Ton Surendonk-Eijsvogel
nellojsteovflaawt.[antispam].@kwvl.nl

 

Pampus
Robin Claushuis
supmap.[antispam].@kwvl.nl

 

Laser
Floris van Ede
neliezresal.[antispam].@kwvl.nl

 

Star
Sander Jorissen
rats.[antispam].@kwvl.nl

 

Rond- en Platbodems
Nicolai Gelissen
smedobtalpnednor.[antispam].@kwvl.nl

 

CONTACTADRESSEN JEUGDZEILEN

Wedstrijdoptimisten
Floris van Ede
Alexander van der Zee
sreppow.[antispam].@kwvl.nl

 

Zondagpiraten
Nathalie Berenschot
Patrick Steenstra Toussaint
netaripgadnoz.[antispam].@kwvl.nl

 

Zaterdagpiraten
Fokje Dudok van Heel-Gieskes
Alice van den Bos-Huddleston Slater
Hanneke Vreeken
Elisabeth van Meeuwen
netaripgadretaz.[antispam].@kwvl.nl

 

Jannen
Hugo Bellaart
nennaj.[antispam].@kwvl.nl

 

Splash
Hans Laarakker
Clara van der Elst
Karin Vermeulen
hsalps.[antispam].@kwvl.nl

 

RS Feva
Carmen Coenen
Eric Bakker
avefsr.[antispam].@kwvl.nl

 

Laser Radial
Martijn van der Pol
laidarresal.[antispam].@kwvl.nl

 

29er
Dolf Elsevier van Griethuysen
re92.[antispam].@kwvl.nl

 

Hoofdtrainer Jeugd
Mark Schuurman
reniartdfooh.[antispam].@kwvl.nl

 

SOCIËTEITSGEZELSCHAPPEN

Commissie Sociëteit & Evenementen
Hillie de Smit
Jolijn In der Maur-de Vries
Annette Spijker-Kok
Petra van Aanholt
tieteicos.[antispam].@kwvl.nl

 

Waterjoffers
Laetitia Praamstra
Willemien Rooswinkel-Frese
Annelize Wreesmann-van den Bos
sreffojretaw.[antispam].@kwvl.nl

 

Neptunus
Frank August de Meijer
Willibrord Rooswinkel
Dirk Jan van Houten
sunutpen.[antispam].@kwvl.nl

 

Bridge
Harry de Brauw
Annemiek Wiesman-van Dooren
Jan Neijt
egdirb.[antispam].@kwvl.nl

 

Luide- en Gesmeerde Keel
Mariëlle Schoots-Terwindt
Louise Geerts-Mandersloot
Hans Richert
Willem-Hein Vunderink
negniz.[antispam].@kwvl.nl

 
 

Handige info

 
 
Volg ons op Facebook