Subpagina icoon wal FINAL

Wal

 

Neptunus Programma

NeptunusProgramma 2016/2017

  • Het Vlie Brandt, Verwoesting door de Britten in 1666, door Anne Doedens
  • Deltaplan voor de Koninklijke Marine, door Marc de Natris
  • Solo Wedstrijd Zeilen, door Dick Koopmans
  • Greenpeace en de strijd op de Oceanen, door Pavel Klinckhamer
  • Bouw van Superjachten door Royal Huisman, door Roemer Boogaard
  • Pioneering Spirit, grootste schip ter wereld, door Edward Heerema

 

Programma 2015/2016

  • Operatie Atalanta tegen piraterij bij Somalie, door commandeur Peter Lenselink b.d.
  • Met de Europa naar Antarctica, door Clemens Kok (journalist)
  • Engelandvaarders, door Epco Ongering (redacteur TMG)
  • Elfstedentocht, door Hein Dijkstra (vice voorzitter Kon. Ver. De Friesche Elf Steden)
  • Groninger scheepsbouw en scheepvaart, door drs. Nick Kieft (historicus)
  • Panamakanaal, door ir. Theo de Winkel


Programma 2014/2015

  • Search and Rescue, door Ed Veen (directeur van de Nederlandse Kustwacht)
  • Met de 34 ft. Victoire Blauwe Pinquin de wereld rond, door schipper Ben Rutte
  • Van Friesche doorloper tot wereldkampioen schaatsen door Ab Krook (coach Nederlands schaatsteam)
  • De opwarming van oceanen en de invloed op het mondiale klimaat, door Sybren Drijfhout (professor Oceanografie)
  • Pearl Harbour, hoe kon dit gebeuren?, door Atze Jellema


Programma 2013/2014

  • Drones, door Hans Muller
  • Huizer botters, toen en nu, door Gert Jan Schaap
  • Het Loosdrechtse Plassengebied in politiek vaarwater, door John Gardner
  • De unieke rol van de Radio Medische Dienst in de zeescheepvaart, door Lucas Viruly.
  • van Sluis tot Sluis naar Parijs, door Roderik van Voorst tot Voorst


Programma 2012/2013

  • Nederlandse zeilteam bij de Olympische Spelen in Londen, door Ab Ekels
  • Windmolenparken op de Noordzee en op het IJselmeer, door Fred Udo
  • IJszeilen in Nederland, door Hennie van den Brink
  • Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij, door de heer Boogaard
  • De Waddenvereniging, door Jan Asselbergs


Programma 2011/2012

  • Mijn single-handed roeitocht over de Stille Oceaan, door Ralph Tuijn.
  • Meteorologie en Weersverwachtingen, door Henk Huizinga
  • Noord-Hollands Kanaal, door Joris Moes
  • Super-Jachten gebouwd door van Lent Shipyard, door Koos Zitman
  • De bouw van houten overnaadse schepen, met bezoek aan werf Scherpel.


Programma 2010/2011

  • Bouwen van waterhuizen in de Haarlemmermeer
  • Sail 2010, door Vice-admiraal N.W.G. Buis
  • Een zeezeil tocht naar Ierland, door Jaap Kiers
  • De Barentszzee, door Maarten Kaptein
  • Luchtverkeersleiding in Nederland, door John Schaap
 

Handige info

 
 
Volg ons op Facebook