Internationale Easter Regatta

zaterdag 31 maart 2018

Vervolgdata
zondag 1 april 2018, maandag 2 april 2018

 

Zeilklasse / Class Zeilnummer Naam Stuurman
 
Contender
Contender BEL 1722 Roel Peerlinck
Contender GBR2599 tony cook
Contender NED 2584 Rob Wiedemeijer
Contender NED 9 Paul Verhallen
Contender NED2544 Dirk Lafleur
Contender NED3 Bart Thorborg
Totaal: 6
 
Finn
Finn NED97 Nick de Jong
Finn 54 Joos Bos
Finn 1005 coert kool
Finn Finn NED 88 Chiel Barends
Finn FRA1 van vierssen
Finn NED 111 Chris Frijdal
Finn NED 117 Karel van Arkel
Finn ned 128 Harry van de Pavert
Finn NED 18 Tobias Kirschbaum
Finn Ned 31 Hans Zuurendonk
Finn NED 59 Johan van de Pavert
Finn Ned 703 Eric Bakker
Finn Ned 74 P Douze
Finn NED 746 Marald van Reijsen
Finn NED 787 Nanno Schuttrups
Finn NED 96 Hank de Jong
Finn NED 968 Fred
Finn NED 972 Niels Broekhuizen
Finn Ned43 Ronald
Finn NED881 Robbert Kroese
Finn NED998 Cees
Finn NED999 Hein
Finn nnb karel van hellemond
Totaal: 23
 
Laser
Laser 6 Caroline Berghuis
Laser 7 Thom van der Pol
Laser 10 Han Hendriks
Laser 11 willie
Laser 21196 Martijn van der Pol
Laser 65669 Vree
Laser 152448 Kees van der Lugt
Laser 178808 Cesar Sierhuis
Laser 179398 Eduardo
Laser 182468 Klamer Schutte
Laser 198290 Hilde de Haas
Laser 200857 Hein van der Lingen
Laser 202079 Wiebe Nauta
Laser 206439 Maarten van der Spek
Laser 206988 Wolters
Laser 208438 BJ Binkhorst
Laser 209092 Bart Schlatmann
Laser 209455 Frank Meijer
Laser 210849 Sierk Jan ter Haar
Laser 210850 Chris van der Vorm
Laser 210854 Pieter
Laser 211159 van Rijn
Laser 211967 Wouter Duetz
Laser 213003 Pieter Bas Hendriks
Laser 213004 Hans Meijer
Laser 213182 Piet Bankersen
Laser Ned 209456 Mees de Graaf
Laser NED 211384 Wilmar Groenendijk
Laser NED 211388 Eduard
Laser NED 60092 Sicco Verhoef
Laser NED192753 Frank Moorman
Laser NED198170 Roy Bruin
Totaal: 32
 
OK Dinghy
OK Dinghy NED99 Robert Bancken
OK Dinghy 566 Sjouke Bus
OK Dinghy 666 Koen Schelling
OK Dinghy NED 180 Rob Ligtenberg
OK Dinghy Ned 668 Alex Rijnink
OK Dinghy NED 670 Peter van der Schaaf
Totaal: 6
 
Solo
Solo 4803/628 Peter Bos
Solo 537 Jaap Borra
Solo 542 Bert Vastenburg
Solo 544 Gilles
Solo 545 Armand de la Rie
Solo 558 Huub de Haas
Solo 562 René Middelweerd
Solo 573 Joris Heerkens
Solo 580 Arnold
Solo 587 Claar van der Does
Solo 594 Norbert Zonneveld
Solo 601 Marc Dieben
Solo 610 Roel den Herder
Solo 618 J.B. Kuik
Solo 623 Arnd Wolvetang
Solo 4982 Paul Dijkstra
Solo NED 534 Bart van Aggele
Solo NED 570 Marc Fluttert
Solo NED 600 Marleen Gaillard
Solo Ned 606 Klaas de Vries
Solo NED531 Jouke
Totaal: 21
 
FD
FD 10 Louis
FD NED 15 Albert van Vianen
FD NED 26 Enno Kramer
FD NED 27 Matthy Quist
FD NED 30 Peter van Loon
FD NED 311 Tom Hijmans
FD NED 328 Sijp te Witt
FD NED 341 Luwe Evertse
FD NED 53 Rien van Paridon
FD NED-20 Carlo Brugman
FD NED-5 Fred Schaaf
FD NED16 Robert de Lange
FD Ned304 Arjen de Bruin
FD NED355 Hans Peter van Wilsem
Totaal: 14
 
Laser Radial
Laser Radial 180602 Henk Wittenberg
Laser Radial 182700 Rogier van den Bosch
Laser Radial 185095 Carlijn Reumer
Laser Radial 195055 Daan Vis
Laser Radial 206984 Danique Noordanus
Laser Radial 208439 Friso
Laser Radial 209462 Erwin
Laser Radial 209463 casper Strijker
Laser Radial 212982 Sam Groenendaal
Laser Radial 213001 Daan Vooijs
Laser Radial BEL 197517 Lukas van den Heuvel
Laser Radial NED 199886 Tom Schröder
Laser Radial NED 203184 Michiel Pals
Laser Radial NED 207505 Michiel Bakker
Laser Radial NED 208431 Martin van Olffen
Laser Radial NED 211162 Linn van Aanholt
Laser Radial NED 212645 Ilke Hendry
Laser Radial NED198957 Ole van der Vorm
Laser Radial NED203043 Sofia Brinkmann
Laser Radial NED211167 Willem Gesink
Laser Radial NED212990 Lucas de Graaf
Totaal: 21
 
Laser 4.7
Laser 4.7 162566 Sietske van Surksum
Laser 4.7 211964 Sjors van der Pol
Laser 4.7 212421 florent Mijnlieff
Laser 4.7 212966 Teun Binkhorst
Laser 4.7 212978 Daan Groenendaal
Totaal: 5
Totaal: 128 inschrijvingen

 

Details

Handige info

 
Volg ons op Facebook